O nas
587
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-587,bridge-core-3.0.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-981
 

O nas

Poznaj naszą firmę.

Jesteśmy firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem. 

FIMINSKY sp. z o.o. sp. k. działa na rynku od 1994 roku, a produkcją grzybów zajmujemy się od roku 2001. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Nądnia koło Zbąszynia.

 

Podstawą działalności Firmy jest skup, sprzedaż oraz eksport pieczarek, boczniaka, warzyw, owoców i runa leśnego do krajów Unii Europejskiej,głównie Wielkiej Brytanii. Miesięcznie eksportujemy ok. 400 ton grzybów, oprócz tego sezonowo warzywa, owoce i runo leśne. Posiadamy specjalistyczne chłodnie i własny tabor samochodowy, przez co możemy dostarczyć terminowo świeży towar najwyższej jakości. Firma ciągle się rozwija i doskonali. Opakowania naszych produktów dostosowujemy do wymogów naszych odbiorców.

 

Dysponujemy kompetentnym i zaangażowanym zespołem pracowników, którzy są nastawieni na ciągłe doskonalenie i zaspokajanie potrzeb klientów. Podstawowym celem naszej działalności jest zapewnienie wysokiej jakości oferowanych produktów, dlatego w 2005 roku wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością, zgodny z wymogami międzynarodowej normy ISO 9001:2000 oraz standardu HACCP ,natomiast w 2009 system Global GAP.

Zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z nami